• Со попуст
  • Неодамнешно
Држач за капаци на преклопување на тенџере за преклопување, држач за пластична лажица, стојат за кујнска вилушка шпатула решетката тава за тава

Држач за капаци на преклопување на тенџере за преклопување, држач за пластична лажица, стојат за кујнска вилушка шпатула решетката тава за тава

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дизајн на преклопување, заштедете простор Слот за картички во форма на У е фиксиран, погоден за 90% од капаците на тенџере на пазарот. Шарена и едноставна форма, украсете ја вашата кујна. Големина : 18x14.2x11cm/преклопена : 18x14. Вклучен пакет : решетката од 1 парчиња. Дизајн на преклопување, заштедете простор. Слот за картички во форма на У е фиксиран, погоден за 90% од капаците на тенџере на пазарот. Шарена и едноставна форма, украсете ја вашата кујна. Големина : 18x14.2x11cm/преклопена : 18x14. Вклучен пакет : решетката од 1 парчиња. Почитувани пријатели, добредојде за чување. Голема чест е да се запознаам. Се надевам дека тука имате убаво искуство за купување. Големина : 18x14.2x11cm/преклопена : 18x14.5cm Име на артикалот : тенџере за капакот на капакот : PP Пакетот Вклучен : 1 PC Rack Color : Blue, Yellow, Pink Fasture : -Постабилен дизајн, заштедете простор -во облик на картичка е во форма на картичка е во форма на картичка е во форма на картички Фиксни, погодни за 90% од капаците од тенџере на пазарот -во боја и едноставна форма, украсете ја вашата кујна ако имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас! Ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе го решиме проблемот За тебе.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата