• Со попуст
  • Неодамнешно
Mukeen Ice Colled Condiment Containing-6 оддел разладен гарнир лента лента кади со капакот на шарки

Mukeen Ice Colled Condiment Containing-6 оддел разладен гарнир лента лента кади со капакот на шарки

 
DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Практично : Држачот на кодицирање на ледениот мраз организира голем број на храна за прилики во затворено или на отворено Ја одржува храната ладна и инсектите надвор. Разноврсна : се користи за да служи овошје, маслинки, топинг за такос шипки, компири, па дури и градежни барови за салата; Послужете салати, риба, месо, сосови и сè што сакате да останете свежо. Лесно за полнење : Отстранливи прегради на ледениот сервер за кондимент Кади ви помагаат лесно да ги надополнувате вашите мирудии. Безбеден машина за миење садови : горниот капак е шарчен, но едноставно може да се отстрани, што го олеснува миењето; Може да се смести во машина за миење садови; Капакот лесно се враќа на своето место.5 инчи ; Пакет Вклучен : 1 сервер за кондимент +6 отстранливи прегради. Практично : Држачот на кодицирање на ледениот мраз организира голем број на храна за прилики во затворено или на отворено. Ја одржува храната ладна и инсектите надвор. Разноврсна : се користи за да служи овошје, маслинки, топинг за такос шипки, компири, па дури и градежни барови за салата; Послужете салати, риба, месо, сосови и сè што сакате да останете свежо. Лесно за полнење : Отстранливи прегради на ледениот сервер за кондимент Кади ви помагаат лесно да ги надополнувате вашите мирудии.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата