• Со попуст
  • Неодамнешно
Uogeep аниме astверови двојно изолирани шолја за кафе, преносни чаши од не'рѓосувачки челик, модни чаши за патувања

Uogeep аниме astверови двојно изолирани шолја за кафе, преносни чаши од не'рѓосувачки челик, модни чаши за патувања

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Дизајн на двоен слој, школка PS, во внатрешноста на квалитетот 304 не'рѓосувачки челик Хуманизиран дизајн, компактен, водоотпорен, безбеден, безбеден за употреба, лесен за носење, прекинувач за излез на вода за чаши, убава и практична, отпорност на висока температура, изолација на топлина. Вакуумската изолација со двојни wallидови може да спречи да се пренесе топлината во надворешниот wallид на чашата Термос, и никогаш повеќе нема да се скарате. Технологијата за супер изолација ги одржува вашите пијалоци топли повеќе од 6 часа и се лади околу 8 часа. Можете да уживате во топло утринско кафе или ладен пијалок!. Вакуумско патување со патувања одлично за авантура на отворено, патни патувања, спортски настан, исто така совршена чаша за патувања за да се донесе кафе од дома за да работи или да пополните тампон пијалок пред да одите во кревет за да пиете преку ноќ. Можете да ги споделите со вашето семејство како подароци на родендени, Денот на благодарноста и Божиќ. Пријатели, наставници, колеги!. Дизајн на двоен слој, школка PS, во внатрешноста на квалитетот 304 не'рѓосувачки челик. Хуманизиран дизајн, компактен, водоотпорен, безбеден, безбеден за употреба, лесен за носење, прекинувач за излез на вода за чаши, убава и практична, отпорност на висока температура, изолација на топлина. Вакуумската изолација со двојни wallидови може да спречи да се пренесе топлината во надворешниот wallид на чашата Термос, и никогаш повеќе нема да се скарате.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата