• Со попуст
  • Неодамнешно
Зунеа кучиња карирани џемпери со лак нежни комбинезони формални кученца облеки костум западни четири нозе ромци за свадба миленичиња мачки облека за мали кучиња м

Зунеа кучиња карирани џемпери со лак нежни комбинезони формални кученца облеки костум западни четири нозе ромци за свадба миленичиња мачки

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Големина XXL : вратот : 13,5инч; Градите : 20,5 инчи; Назад : 15,5 инчи; За тежина 13-19,5 фунти (тежина само за повикување) Направено од висококвалитетен памук, тој е многу мек, дише и удобно за носење. Погодни за пролет, лето и есен. Машина за перење. Британски стил карирана кошула со целокупна пантолона, прицврстува лак, изгледа нежен и стилски. Совршено за свадба, забава, формална пригода, секојдневно носење. Лесно вклучено/исклучено, погодно со прилепувања на кошулата, совршени за кучиња за момчиња. Поставете за миленичиња со мала големина, како што се мачка, чихуахуа, ших Цу, териер на вашиот, Померанец, пудлица, пудлица за чаши, бихон Фриз, итн. Големина XXL : вратот : 13,5инх; Градите : 20,5 инчи; Назад : 15,5 инчи; За тежина 13-19,5 фунти (тежина само за повикување). Направено од висококвалитетен памук, тој е многу мек, дише и удобно за носење. Погодни за пролет, лето и есен. Машина за перење. Британски стил карирана кошула со целокупна пантолона, прицврстува лак, изгледа нежен и стилски. Совршено за свадба, забава, формална пригода, секојдневно носење. Лесно вклучено/исклучено, погодно со прилепувања на кошулата, совршени за кучиња за момчиња. Погодно за миленичиња со мала големина, како што се мачка, чихуахуа, ших Цу, териер на вашиот него/неа. Проверете ја табелата со големина во „Опис на производот“ пред купувањето. Овој капут работи многу мал, одговара само за мали кучиња играчки или кученце под 20 bs.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата