• Со попуст
  • Неодамнешно
Генерички Брендови Пет Боул Слоу Фуд Загатка Фидер Не-Лизга Задебелени Куче Сад

Генерички Брендови Пет Боул Слоу Фуд Загатка Фидер Не-Лизга Задебелени Куче Сад

 
DEN 1150.40

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : употреба на еколошка полипропиленска смола, безбедна и нетоксична, подебелиот материјал е полиран со огледало, а мазната површина лесно се чисти Дизајн : слоу фуд дизајн може да ги спречи миленичињата да јадат премногу брзо и да предизвикаат варење, правејќи ги миленичињата да џвакаат бавно и здраво. Карактеристики на производот : анти-лизгање гумено дно и тивок дизајн, за да се избегне менување на садот за храна за време на јадење, заоблената уста на садот може да спречи гребење на миленичињата при јадење, дозволувајќи им на миленичињата да јадат побезбедно. Опасноста од пребрзо јадење : пребрзото јадење може да предизвика стомачни проблеми како што се болки во стомакот и варење; пребрзото јадење може да предизвика вашето домашно милениче да јаде премногу и да предизвика проблеми со мобилноста. 100 Гаранција За Задоволство : ние веруваме во нашите производи, за да можеме да уживаме во 100 гаранција за враќање на парите за секое купување. Ако наидете на проблеми со производот, ве молиме контактирајте не за размена или наплата, ние ќе го решиме за вас.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата