• Со попуст
  • Неодамнешно
Отцепената Јака За Мачки Со Тока Одговара На Кафеав Камен Ширина од 6 до 9 Инчи 0,5 Инчи

Отцепената Јака За Мачки Со Тока Одговара На Кафеав Камен Ширина од 6 до 9 Инчи 0,5 Инчи

 
DEN 864.00

Количината на стоката
Това е достапна

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 6-9 инчи и е широка 1/2 инчи Оваа јака за мачки содржи убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти. Јаката е изработена од полиестер со висока густина и пластична штипка која е прекумерно дизајнирана во дебелина, осигурувајќи дека ќе издржи се што може да изнесе вашето домашно милениче. Овој производ е рачно изработен во САД Со Тока Надолу и е официјално лиценциран со Тока Надолу. Појавување води/каишки на располагање.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата