• Со попуст
  • Неодамнешно
Домашно Милениче Јака Куче Лак Вратоврска Мачка Американско Знаме Прилагодено Британски Карирани Удобни Модели За Подароци Боути Прилагодливи

Домашно Милениче Јака Куче Лак Вратоврска Мачка Американско Знаме Прилагодено Британски Карирани Удобни Модели За Подароци Боути Прилагодливи

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

? ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА НА ВРАТОТ : Прилагодлива тока на јаката, Мала : Обем на Вратот : 8,6"-14", Ширина : 0,59" Средно : Обем На Вратот : 11"-18", Ширина : 0,79". Голем : Обем На Вратот : 13,3" -22,4", Ширина : 0,98". Забелешка : ве Молиме, проверете дали го подбивате обемот на вратот на вашето домашно милениче пред да ја купите оваа јака. ? СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН НА БОУТИ : Секоја машна е прикачена на јака со помош на еластична лента, машната може да се отстрани од јаката. Машничката е рачно сошиена и изработена од памук и не и штети на кожата на вашите миленици. ? ЦВРСТА и ИЗДРЖЛИВА ТОКА : токите се направени од еколошка пластика. Д-прстените се изработени од нерѓосувачки челик и заварени за голема цврстина и издржливост. ? ПОГОДЕН ЗА РАЗЛИЧНИ МИЛЕНИЧИЊА и ПРИЛИКИ : оваа јака е погодна за свадби, забави, семејни излети и други различни прилики, машната за миленичиња е најдобриот подарок за вашето омилено милениче.Нанесете на кученца, мачки, зајачиња итн. И за машки и за женски миленичиња. ? ЗАБЕЛЕШКА : оваа јака за кучиња може да се избере во различни големини и сепак е прилагодлива за големината. Ве молиме, проверете дали го подбивате обемот на вратот на вашето домашно милениче пред да ја купите оваа јака. ? ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА НА ВРАТОТ : Прилагодлива тока на јаката, Мала : Обем на Вратот : 8,6"-14", Ширина : 0,59". Средно : Обем На Вратот : 11"-18", Ширина : 0,79". Голем : Обем На Вратот : 13,3" -22,4", Ширина : 0,98". Забелешка : ве Молиме, проверете дали го подбивате обемот на вратот на вашето домашно милениче пред да ја купите оваа јака. ? СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН НА БОУТИ : Секоја машна е прикачена на јака со помош на еластична лента, машната може да се отстрани од јаката. Машничката е рачно сошиена и изработена од памук и не и штети на кожата на вашите миленици. ? ЦВРСТА и ИЗДРЖЛИВА ТОКА : токите се направени од еколошка пластика. Д-прстените се изработени од нерѓосувачки челик и заварени за голема цврстина и издржливост. ? ПОГОДЕН ЗА РАЗЛИЧНИ МИЛЕНИЧИЊА и ПРИЛИКИ : оваа јака е погодна за свадби, забави, семејни излети и други различни прилики, машната за миленичиња е најдобриот подарок за вашето омилено милениче.Нанесете на кученца, мачки, зајачиња итн. И за машки и за женски миленичиња. ? ЗАБЕЛЕШКА : оваа јака за кучиња може да се избере во различни големини и сепак е прилагодлива за големината.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата