• Со попуст
  • Неодамнешно
Хаксли &засилувач; Кент За Кучиња | Топла Усни | Јапи Денот На Вљубените Моќ Кадифен Куче Играчка | Смешни Куче Играчка Со Пискач | Симпатична Куче Играчка | Ч&засилува

Хаксли &засилувач; Кент За Кучиња | Топла Усни | Јапи Денот На Вљубените Моќ Кадифен Куче Играчка | Смешни Куче Играчка Со Пискач

 
DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

ДЕНОТ НА ВЉУБЕНИТЕ КУЧЕ ИГРАЧКА-Даде вашето куче некои љубов Овој Денот На Вљубените со овие кадифен куче играчки Овие хаксли секој спој е засилен со помош на најлонска лента за дополнителна сила додека вашето кученце го џвака. Вашето кученце ќе ја сака оваа симпатична играчка за кучиња!. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА КУЧИЊА ОД СИТЕ ГОЛЕМИНИ-Повеќето Моќни Кадифни играчки доаѓаат во две големини, така што сите кучиња можат да влезат во акцијата! Малата големина генерално е погодна за мали кучиња или кученца под 25 килограми, а големата големина е генерално погодна за кучиња 25 килограми и повеќе. Без разлика дали станува збор за кученце или постаро куче, подарете му дар на игра на вашиот крзнен пријател оваа сезона. Ова е совршена играчка за да ве однесе вас и вашето кученце во празничниот дух оваа сезона. СМЕШНА ИГРАЧКА ЗА КУЧИЊА - нашите смешни играчки за кучиња на Вљубените доаѓаат во многу дизајни, вклучувајќи коски, срца и пародични шишиња со вино. Тие се дизајнирани да се спротивстават на времето за играње во стилот на кученце или да бидат кадифен кадифен кога им е потребен. Тоа не е цвеќе или чоколадо, но домашно милениче е член на вашето семејство и заслужува добар подарок што мавта со опашката и да биде расипан на овој сладок празник. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ-По многу љубов, машина измијте Ја Вашата Моќ Кадифен играчка во ладна вода. Исушете темелно на нежен циклус и вратете се на кученцето на пациентот! Ние користиме само врвни материјали во сите наши кадифни играчки затоа што се грижиме за благосостојбата на вашето домашно милениче исто како и вие. Овие слатки играчки за кучиња сигурно ќе бидат хит оваа сезона за сите возрасти, раси и големина на кучиња. ДЕНОТ НА ВЉУБЕНИТЕ КУЧЕ ИГРАЧКА-Даде вашето куче некои љубов Овој Денот На Вљубените со овие кадифен куче играчки. Овие хаксли секој спој е засилен со помош на најлонска лента за дополнителна сила додека вашето кученце го џвака. Вашето кученце ќе ја сака оваа симпатична играчка за кучиња!. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА КУЧИЊА ОД СИТЕ ГОЛЕМИНИ-Повеќето Моќни Кадифни играчки доаѓаат во две големини, така што сите кучиња можат да влезат во акцијата! Малата големина генерално е погодна за мали кучиња или кученца под 25 килограми, а големата големина е генерално погодна за кучиња 25 килограми и повеќе.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата