• Со попуст
  • Неодамнешно
12 -37 Вугло Куче Безбедносен Појас - Куче Автомобил Темперамент Со Силна Еластична Појас-Издржлив &засилувач; Безбедно Кучиња Автомобили Безбедносни Ремени Клип-Уни

12 -37 Вугло Куче Безбедносен Појас - Куче Автомобил Темперамент Со Силна Еластична Појас-Издржлив &засилувач; Безбедно Кучиња

 
DEN 159.52

Количината на стоката
Това е достапна

ЛЕСНО ПРОМЕНЛИВА ДОЛЖИНА (12" -37") - сигурносниот појас за автомобил за кучиња вугло има уникатен дизајн кој ви овозможува да ја промените неговата должина за само неколку секунди Нашите ремени за кучиња лесно можат да обезбедат вашето домашно милениче да биде безбедно и удобно обезбедено на патувања со автомобил. ВИСТИНСКАТА ГОЛЕМИНА за СЕКОЕ КУЧЕ - во Вугло, ставивме повеќе безбедносни ремени за автомобил за кучиња на тест и откривме дека ниту еден не е соодветен за сите големини на кучиња. Затоа го создадовме нашиот универзален ремен за автомобили за кучиња, така што секој сопственик на куче може да биде сигурен во совршено вклопување. ИЗДРЖЛИВ и БЕЗБЕДЕН - Благодарение на појасот за безбедносни ремени за кучиња силно шиење и висококвалитетни конектори од нерѓосувачки челик со безбедносно тестирана дебелина, можете да бидете сигурни дека овој премиум безбедносен појас за кучиња за патување со автомобил нема да ве изневери. Чувајте ги активните кучиња безбедно на нивното седиште со нашиот појас за појас за кучиња. СИЛЕН ЕЛАСТИЧЕН ПОЈАС-безбедносниот појас на автомобилот за кучиња вугло има еластичен дел што ќе го заштити вашето домашно милениче од повреди предизвикани од ненадејно сопирање или остри вртења.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата