• Со попуст
  • Неодамнешно
Симпатична Куче Бандани Момче Девојка 2 пакет Fall Куче Шамија Ноќта На Вештерките Јака Роденден Подарок Миленичиња Бандани За Големи &засилувач; Екстра Големи Кучињ

Симпатична Куче Бандани Момче Девојка 2 пакет Fall Куче Шамија Ноќта На Вештерките Јака Роденден Подарок Миленичиња Бандани За Големи

 
DEN 604.80

Количината на стоката
Това е достапна

Издржлив и Удобен : Изработен од издржлив шифон, не лесно деформиран, едвај згаснува или расипува; банданите за кучиња се исто така меки и лесни што вашите крзнени мали пријатели нема да им пречи да ги ставаат цел ден Точна Големина И Преклопување : есенската шамија за кучиња доаѓа како бандана за миленичиња од 20, 9х20, 9 инчи, кога е преклопена на половина, најдолгата страна е 30 инчи, идеална за куче од голема до екстра голема раса; ве Молиме измерете ја големината на вашето куче и оставете простор за врзување јазол. Симпатична Шема За Фотографирање : Оставете го вашето мало момче или девојче да се истакнат со овие уникатно дизајнирани бандани, само одете на одлични фотографии со нив, објавувајте на социјалните мрежи, создадете ги овие спомени што можете да ги негувате. Прекрасен Подарок за Куче Или Сопственици : лигавчињата со Триаголник беа идеален подарок за куче или сопственици На Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ. Убава роденденска марама за кучиња за големи кучиња; пакетот содржи 2 пакувања, кучето и неговите сопственици можат да ги носат во паркот за кучиња или да патуваат, како пар добри партнери. Совети за перење : не се перат во машина, ладна вода и лежат рамно за да се исушат; ако банданите за кучиња треба да се пеглаат, проверете дали температурата на пеглата не е премногу висока. Издржлив и Удобен : Изработен од издржлив шифон, не лесно деформиран, едвај згаснува или расипува; банданите за кучиња се исто така меки и лесни што вашите крзнени мали пријатели нема да им пречи да ги ставаат цел ден. Точна Големина И Преклопување : есенската шамија за кучиња доаѓа како бандана за миленичиња од 20, 9х20, 9 инчи, кога е преклопена на половина, најдолгата страна е 30 инчи, идеална за куче од голема до екстра голема раса; ве Молиме измерете ја големината на вашето куче и оставете простор за врзување јазол. Симпатична Шема За Фотографирање : Оставете го вашето мало момче или девојче да се истакнат со овие уникатно дизајнирани бандани, само одете на одлични фотографии со нив, објавувајте на социјалните мрежи, создадете ги овие спомени што можете да ги негувате. Прекрасен Подарок за Куче Или Сопственици : лигавчињата со Триаголник беа идеален подарок за куче или сопственици На Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ. Убава роденденска марама за кучиња за големи кучиња; пакетот содржи 2 пакувања, кучето и неговите сопственици можат да ги носат во паркот за кучиња или да патуваат, како пар добри партнери.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата