• Со попуст
  • Неодамнешно
Heyuanpius Auto Dog Fooder , Автоматски фидер за кучиња , 3L Автоматски диспензер за храна за кучиња со мачки со гласовен запис за поддршка на камера, контрола на апликации

Heyuanpius Auto Dog Fooder , Автоматски фидер за кучиња , 3L Автоматски диспензер за храна за кучиња со мачки со гласовен запис

 
DEN 1294.40

Количината на стоката
Това е достапна

Вграден гласовен рекордер и звучник, овој фидер може да го снима вашиот глас 10 секунди за да го повика вашето кученце или маче за јадење Вашиот личен глас ќе го направи вашето домашно милениче не сам. По поставувањето на количината на храна за секој оброк, прецизната количина на храна ќе му помогне на вашето домашно милениче да развие добра навика редовно да јаде и да ја одржува диетата. За среќното време на вашето домашно милениче, инфрацрвениот детектор ќе има точен агол за да спречи затнување или истурање храна за домашни миленици. Забележете дека големината на сувата храна не треба да надминува 1 см³. - е совршено за миленичиња со мала до средна големина и семејство со повеќе пети. -Изработено од висококвалитетен еколошки PP материјал, одвојниот дизајн ви овозможува да исчистите во сите правци, лесни и без напор, едноставно исплакнете го и ќе изгледа како ново. Име на производот : Паметен материјал за миленичиња за миленичиња Материјал : ABS Plastic Product Боја : Спецификации на Whiteproduct : 21*29*38cm, 2,5 L, погоден за мачки и мали и средни кучиња; 1*Паметен фидер за миленичиња.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата