• Со попуст
  • Неодамнешно
Крајна Колекција За Барање И Пронаоѓање СБ

Крајна Колекција За Барање И Пронаоѓање СБ

 
DEN 207.20

Количината на стоката
Това е достапна

Крајната Бараат-И-Најдете КОЛЕКЦИЈА КОМПЈУТЕР Вклучува 3 хит скриени објект игри : Dinertown Детективска Агенција + Валери Портер И Скарлет Скандал + Ноќна Смена Наследство Окото На Јагуарот. Прирачникот за игра за печатење е вклучен на ДВД-дискот. Сосема Нова Фабрика Запечатена Малопродажна Двд-Кутија од Бис САД. Брод дневно преку USPS 1 КЛАСА (4-7 Работни дена)w/бесплатна потврда за испорака и Известување За Испорака. Платформа : Виндоус XP/Виста / 7. ЕСРБ : Сите До Тинејџерски (Референца За Алкохол/Крв/Стрип Зло/Благо Насилство/Референца За Тутун) Windows XP (Home & Pro) SP3, Windows Vista SP2, Windows 71, pentium IV 1.2 ghz процесор или повисоко, 256 MB RAM МЕМОРИЈА (1 GB RAM МЕМОРИЈА За Windows Vista И Windows 7), 8x dvd-ROM диск или побрзо, 191mb слободен простор на хард дискот, Direct X 9.0 Компатибилна Или Повисока Видео Картичка Со Најмалку 64mb Видео Ram Меморија, 800x600 Минимална Резолуција На Екранот, (directx 9.0 или повисока компатибилна 16-Битна ЗВУЧНА КАРТИЧКА препорачана), Adobe Flash Player V. 10 Или Повисока (Не е вклучена), ТАСТАТУРА И ГЛУШЕЦ. Macintosh Os X 10.61, Powerpc G4, G5 или Intel процесор, 800mhz процесор или повисока, 256 MB RAM МЕМОРИЈА, 8x DVD-ROM диск или побрзо, 225mb слободен простор на хард дискот, 800x600 минимална резолуција на екранот, Adobe Flash Player v. 10 или повисока (не е вклучена), тастатура и глушец. Потребни се 1 администраторски привилегии за правилно инсталирање на програмата На Windows XP, Windows Vista, Windows 7 и Mac Os X. ве Молиме проверете ја компатибилноста на софтверот пред да ја купите. НЕМА ВРАЌАЊЕ НА ОТВОРЕНАТА КУТИЈА(ве Молиме прочитајте ја политиката за враќање На Софтверот/Видео играта). Детективска Агенција динертаун пребарувањето е вклучено За Кодунит во оваа забавна измама на традиционалните игри за пребарување и наоѓање. Помогнете Им На Фло И Берни Книжарницата да се справат со смешни случаи низ градот, вклучувајќи графити, расипани крофни и повици за шега!. Валери Портер и Скарлетниот скандал тоа е шокантна мистерија за убиство. топло надвор од преси! Користете ги вашите истражувачки вештини и остра интуиција за Да и помогнете На Валери Портер да открие доволно докази за да го скрши нејзиниот прв случај од висок профил.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата