• Со попуст
  • Неодамнешно
ЛЕГО 2к Вози Прекрасни Ривали-КОМПЈУТЕР [Онлајн Игра Код]

ЛЕГО 2к Вози Прекрасни Ривали-КОМПЈУТЕР [Онлајн Игра Код]

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

ЛЕГО 2к Возење Прекрасно Ривали издание вклучува : Аквадирт Тркач Пакет, Година 1 Возење Помине, Одличен Бонус Пакет, 550 Монети, 3 Ден Ран Пристап, И Страшни Ривали Бонус Пакет КРАЈНАТА ЛЕГО ВОЗАЧКО ИСКУСТВО-Седнете зад воланот и подгответе се за тони истражување на отворен свет и возбудливи трки! Преземете го режимот на возбудлива Приказна, скокнете во турнири Од една трка или Серија Купови и пуштете ги мини игрите надвор од ѕидот. ТРКА ЗА Скај трофеј-Приказна режим следи вашето патување од дебитант тркач на познатиот шампион како што се натпреваруваат против серија на харизматични ривали. Со секоја победа, ќе напредувате во редовите за да ја преземете озлогласената СЕНКА З. ИСТРАЖУВАЊЕ На ОТВОРЕН СВЕТ-огромниот и живописен свет На Брикландија е ваш за истражување како што ви одговара, полн со шарени ликови и куки потраги. Добредојдовте Во Брикландија, дом НА голем отворен СВЕТ ЛЕГО авантура за возење. Трка насекаде, играјте со никого, изградете ги вашите возења од соништата и поразете ја екипата на диви тркачки ривали за посакуваниот Трофеј Скај!ИМА ПОВЕЌЕ СТРАШНИ ВО ПРЕКРАСНИТЕ РИВАЛИ ИЗДАНИЕ ЛЕГО 2к Возење Прекрасно Издание вклучува : - Аквадирт Тркач Пакет - Година 1 Возење Помине : Вклучува сезона 1, 2, 3 и 4 DLC пакети.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата