• Со попуст
  • Неодамнешно
Гејмерски Глушец, Лаптоп Десктоп Компјутер Пренослив USB Жичен Е-Спортски Глушец, K1012bouseономски Дизајн Гејмерски Глушец, LED USB Глувци ЗА Гејмерска Игра со 7 Бои Светло

Гејмерски Глушец, Лаптоп Десктоп Компјутер Пренослив USB Жичен Е-Спортски Глушец, K1012bouseономски Дизајн Гејмерски Глушец, LED

 
DEN 130.72

Количината на стоката
Това е достапна

Прилагодливо КОПЧЕ DPI, можете да изберете да ја прилагодите чувствителноста и резолуцијата на глувчето според вашите потреби Designedономски дизајниран го максимизира вклопувањето на вашите раце, обезбедувајќи најдобра удобност и поддршка за секојдневна долгорочна употреба. Шарените LED светла ви овозможуваат одлични визуелни ефекти. Приклучок и игра, удобен, брз и пренослив. Хуманизирана дизајнирана, долгорочна употреба нема да замор. Спецификација : Тип На Ставка : Гејмерски Број На Копчиња : 7 Режим на работа со клучеви : Фотоелектрично Работно Растојание : Прибл.9 ft Interface : USB Пакет Листа : /; 1 x Глувчето/;.


Клучни карактеристики

Item Type:
Gaming Mouse
Number Of Keys:
7 keys
Working Mode:
Photoelectric
Operating Distance:
Approx. 1.5m / 4.9ft
Interface:
USB
Package List:
/;1 x Mouse/; :

Слични производи во категоријата