• Со попуст
  • Неодамнешно
Хуњолн Хард Торба За Носење За Разер Киши В2, Кутија За Носење Компатибилна Со Разер Киши В2 Торба За Складирање На Контролорот За Мобилни Игри

Хуњолн Хард Торба За Носење За Разер Киши В2, Кутија За Носење Компатибилна Со Разер Киши В2 Торба За Складирање На Контролорот За Мобилни Игри

 
DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

1 Компатибилен : Кутија За Носење Компатибилна со Контролорот За Мобилни Игри Razer Kishi V2, оригиналниот модел е отворен, разумно складирање и поефикасна заштита на производот. Висококвалитетен материјал : оксфордска ткаенина + ЕВА + внатрешен ултра-фин кадифен материјал, надворешниот слој е изработен од ткаенина отпорна На абење и отпорна на гребење, слојот отпорен на удари го штити внатрешниот слој од оштетување, а ултра фината кадифена обвивка е отпорна на гребење, ефективната заштита е посигурна. Специјален дизајн : дизајн со двоен патент, непречено отворање и затворање без заглавување, внатрешен џеб од саќе, кабел за податоци за складирање и други додатоци. Лесен за носење : Пренослива рачка, мека и удобна, не уморна, мала и пренослива, може да се носи во ранец или куфер. Ќе добиете : 1*Razer Kishi V2 Кутија За Складирање На Контролорот За Мобилни Игри (со исклучок на gamepad и други додатоци, само кутија за складирање). Хуњолн Хард Носење Случај За Razer Kishi V2, Носење Кутија Компатибилен Со Razer Kishi V2 Мобилни Игра Контролор Чување Торба.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата