• Со попуст
  • Неодамнешно
Никеон Безжичен Гејмерски Глушец Rgb Позадинско Осветлување, Полнење, 9 Програмабилни Копчиња, Ergономски Глушец ЗА Компјутер Лаптоп Гејмер

Никеон Безжичен Гејмерски Глушец Rgb Позадинско Осветлување, Полнење, 9 Програмабилни Копчиња, Ergономски Глушец ЗА Компјутер Лаптоп Гејмер

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Безжичен Гејмерски Глушец со ултра брзо заостанување бесплатна жична или безжична врскаВградената батерија на полнење од 1000 mah е способна до 35h (ВКЛУЧЕНИ светла)-70 часа(ИСКЛУЧЕНИ светла) со континуирана употреба, глувчето може да се користи и жично додека се полни. Ргб Позадинско Осветлување Програмабилен Компјутер Гејмерски Глушец со 3 Ефекти На Осветлување, 10 Нивоа На Осветленост, Режими На Дишење, (Задното Осветлување може да се оневозможи), 9 кориснички програмабилни копчиња ви нудат целосна персонализација за Вашиот Гејмерски Компјутер и Лаптоп За Игри. Ouseономскиот Гејмерски Глушец обезбедува исклучително удобно и прецизно искуство За Компјутерски Компјутерски Игри кои нудат кориснички прилагодливи нивоа на ДПИ 500/1000/2000/3000/4000, прилагодлива стапка на Гласање 125/250/500/1000 Hz. Карактеристики На Глувчето За Ммо Игри, Тркало За Лизгање Против Лизгање, Издржливи мазни тефлонски подлошки за стапала за крајна контрола на игри. Доаѓа со одвојлив 6 стапки, 3мм силен СО голема брзина ПЛЕТЕНКА ВЛАКНА USB-C кабел. Компатибилност На Глувчето За Игри На КОМПЈУТЕР : Виндоус 10, Виндоус 8, Виндоус 7, Виндоус Виста или Виндоус XP, ограничена поддршка За MAC OS.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата