• Со попуст
  • Неодамнешно
Ганц - Налепници Кожа за Окулус потрага 2, Окулус потрага 2 VR слушалки и контролор, Окулус потрага 2 налепници, слатки додатоци за заштита на налепници

Ганц - Налепници Кожа за Окулус потрага 2, Окулус потрага 2 VR слушалки и контролор, Окулус потрага 2 налепници, слатки додатоци за заштита на

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Заштитете го вашиот VR : мазна и тенка налепница за винил го штити вашиот контролер VR 2 од прашина, отпечатоци од прсти и гребнатини Лесно за инсталирање и отстранување : Користејќи ултра-тенки, издржливи и лесни висококвалитетни материјали, олеснете го инсталирањето или отстранувањето без остаток. Уникатен стил : Покажете го вашиот посебен стил со овој налепници за вашиот VR 2 и може совршено да одговара на вашите слушалки и контролори на VR 2. Лесно се нанесува без воздушни меури - отстранување без леплив остаток. Пакет : Налепница за слушалки *1, налепници за контролори *2. Окулус потрага VR 2 Налепница за слушалки и контролори, винилна декларална кожа за слушалки и контролори VR 2, Виртуелна реалност 2 Заштитни додатоци. Нов пакет, стилски дизајн : издржлив, лесен за инсталирање и отстранување без остатоци. Willе го заштити вашиот контролер од вода, сок, масло, дамки и долгорочни отпечатоци од прсти. Метод на инсталација : - Измијте ги рацете и суви. - Исчистете ги слушалките и контролорот VR 2 со мека крпа и проверете дали површината на контролорот е без прашина.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата