• Со попуст
  • Неодамнешно
Хкм Руно Шоу Кулер

Хкм Руно Шоу Кулер

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

- дише-оптимална апсорпција на пот - машина за перење на 30 степени-погодна за фен-100% полиестер-двострано руно-ремен за опашка-прилагодлив и отстранлив вкрстен суркинг - предни метални прицврстувања


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата