• Со попуст
  • Неодамнешно
Балаки Жени Божиќ Блузи Дуксери Градиент Боја Снегулка Графика Повик Копче Надолу Маици Пуловер

Балаки Жени Божиќ Блузи Дуксери Градиент Боја Снегулка Графика Повик Копче Надолу Маици Пуловер

 
DEN 531.20

Количината на стоката
Това е достапна

? МАТЕРИЈАЛ-Убави Божиќни дуксери со Качулка со Графички принт лесно стануваат ваш празничен главен производ ? Лесен, мек, пријатен, удобен, пријателски за кожата и еластичен допир донесен од висококвалитетен памук, Овој Божиќен дуксер со Пуловер ви носи совршено искуство со носење. ? Одличен подарок за ноќта на вештерките, роденден, годишнина, дипломирање, денот на вљубените, божиќ, денот на мајките, денот на благодарноста, велигден итн. ? СООДВЕТНИ ПРИЛИКИ-Божиќ е еден од најважните празници во Соединетите држави.Многу луѓе купуваат иста облека за да направат семејни фотографии. Нашиот божиќен дуксер има пет големини НА S/M/L/XL/XXL, што е многу погодно за повеќекратни набавки за фотографирање на семејни и пријатели собири. И исто така е многу погоден за секојдневно носење, како што се музички фестивали, плажи, плоштади, состаноци, патувања, барови, работа, училиште, на отворено итн. ? СОВРШЕНО СПАРЕТЕ СЕ со : овој секојдневен врв оди совршено речиси сѐ, можете едноставно да го спарите со вашите слаби фармерки, шорцеви или хеланки; Каква симпатична кошула за Оние Љубители На Божиќ!. Вовед во брендот : Добредојдовте во продавницата За Брендови Балаки! Нашиот бизнис е главно За Американските пазари! - Водич за големина : Балаки се со Азиска големина,обично е помала од големината НА САД, ПРЕДЛОЖЕНА Е една ИЛИ ДВЕ ГОЛЕМИНИ НАГОРЕ. Го бркавме сонот за оригинален бренд, создавајќи го секој производ со срце и служејќи му на секој клиент со срце. Ние сме многу внимателни во секој аспект на дизајнот, изборот на материјал, производството, снимањето, постпродукцијата, испораката на магацин и услугата по продажбата. Ние ќе продолжиме да ги подобруваме нашите производи врз основа на повратни информации од клиентите, што го прави посоодветен за носење на вашето тело. - Клучен збор : култура дуксери за жени вратоврска боја дуксери за жени поштенски пуловер дуксери за жени со дизајни плус големина дуксери за тинејџерски девојки симпатична дуксери за тинејџерски девојки аниме преголеми дуксери за тинејџерски девојки врвни дуксери за тинејџерски девојки жени преголеми поштенски качулки жени исечени поштенски дуксери лесни поштенски качулки жени y2k поштенски качулка графички патент качулка плус големина поштенски качулка жени кафеави црни аниме дуксери за тинејџерски девојки со големина на дуксери со дуксери за женски дуксери графички дуксери за жени дуксери со пуловер со качулка за жени дуксери со патент дуксери со екипаж плус големина пуловер со качулка графички дуксери со вратот на екипажот гроздобер трендовски тинејџерски девојки бели дуксер за вратоврска боја црно бел дуксер гроздобер дуксер со патент плус големина графички преголем дуксер слатки дуксери џемпери за жени летни џемпери бели џемпери за жени преголеми џемпери за жени црни џемпери за жени џемпери со кардиган отворени предни џемпери плус џемпери со големина за жени обични џемпери за тинејџерки летни џемпери лесни летни џемпери.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата