• Со попуст
  • Неодамнешно
Земја Ветеринар Коњски Автоматски Летечки Комплет За Контрола На Инсекти

Земја Ветеринар Коњски Автоматски Летечки Комплет За Контрола На Инсекти

 
DEN 1444.80

Количината на стоката
Това е достапна

Содржи 1 6 4 унца конзерва спреј за мува и 1 автоматски диспензер Убива и одбива летечки инсекти, вклучително и комарци. Работи автоматски 24 часа на ден. Содржи 1 6,4 мл конзерва спреј за мува и 1 автоматски диспензер. Убива и одбива летечки инсекти, вклучително и комарци. Работи автоматски 24 часа на ден. Вклучено е целосно 30 дневно снабдување. Епа регистрирани-УСДА овластени.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата