• Со попуст
  • Неодамнешно
Комплет Додатоци за микроскоп За Возрасни WF10X/22mm Микроскоп Додатоци За Окулари Диоптер Прилагодливи Лабораториски Потрошни Материјали

Комплет Додатоци за микроскоп За Возрасни WF10X/22mm Микроскоп Додатоци За Окулари Диоптер Прилагодливи Лабораториски Потрошни Материјали

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Моќност НА Зголемување ОД 10 X; 22 мм/23мм/24мм Супер Широко Видно Поле Големина на Монтирање од 30 мм (во дијаметар); Дизајн Со висока точка На Очите за Лесно и Удобно Гледање. Користи висококвалитетни материјали, издржливи, стабилни перформанси и може да се користи долго време time.An суштински додаток за микроскоп. Е практичен додаток, лесен за инсталирање. Само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата