• Со попуст
  • Неодамнешно
Дизајн На Семејството Пингвини По Линии Исечена Недовршена Закачалка За Врата Од Дрво Зимски Декор Божиќна Форма На Мдф Платно Стил 1 уметност 1

Дизајн На Семејството Пингвини По Линии Исечена Недовршена Закачалка За Врата Од Дрво Зимски Декор Божиќна Форма На Мдф Платно Стил

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

● МАЗНИ ПОВРШИНИ - овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им треба дополнително брусење Тие се направени Од Недовршено дрво ОД МДФ и се дебели 1/4". + ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА ДЕЦА-постојат многу проекти што децата, како и возрасните можат да ги направат од нашите исечоци. Одлични се за занаети за деца од сите возрасти. Тие прават одлични закачалки за врати, домашен декор или украси за секоја посебна пригода. ● РАЗНОВИДНОСТ на ГОЛЕМИНИ-Повеќето од нашите исечоци доаѓаат во 6", 12", 18"и 24". Достапни се и сопствен дизајн и големини. Контактирајте не за повеќе детали. * САД НАПРАВИЈА-Секое парче е Направено во САД овде во Разновидна Обработка на Дрво. Секој исечок се произведува од ДЕБЕЛ МДФ од 1/4 инчи и се сече во куќата со нашите прецизни машини за ЦПУ. * САД НАПРАВИЈА-Секое парче е Направено во САД овде во Разновидна Обработка на Дрво. Секој исечок се произведува од ДЕБЕЛ МДФ од 1/4 инчи и се сече во куќата со нашите прецизни машини за ЦПУ. Овој исечок е одлично занаетчиско парче кое е подготвено за украсување. Одлични се за занаети за забави и домашен декор. Вашата фантазија нема граници. Користете боја, маркери, боички, лепак, сјај, мозаик, акрилна течна боја, хартија, лента и винил за украсување на овие разноврсни мешани медиумски површини. Дали Ви Треба Нешто Друго? Ви треба нешто направено по нарачка? Достапни се и сопствени дизајни и големини. Контактирајте не за детали или може Да поднесете Формулар За Барање За Сопствен Дизајн. Погледнете ги нашите нови мешани медиумски површини со посета на нашата продавница! ●Испорака ние нудиме БРЗ И БЕСПЛАТЕН превозот.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата