• Со попуст
  • Неодамнешно
VRINDAVANBAZAAR.COM Тенки црвени шкрилци-1,5 кг

VRINDAVANBAZAAR.COM Тенки црвени шкрилци-1,5 кг

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Текстура : ова се тенки шкрилци со црвена боја Се распаѓа во слоеви. крцкави и многу крцкави. Вкус : Типичен вкус на црвен шкрилци. Убав црвен земјен вкус со мал метален вкус. Многу вкусно како мешавина Од Бела чеша со црвена глина. Ова е природен производ, Па оттука вкусот и текстурата се разликуваат од редот по нарачката. Текстура : ова се тенки шкрилци со црвена боја. Се распаѓа во слоеви. крцкави и многу крцкави. Вкус : Типичен вкус на црвен шкрилци. Убав црвен земјен вкус со мал метален вкус. Многу вкусно како мешавина Од Бела чеша со црвена глина.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата