• Со попуст
  • Неодамнешно
Knnnpy ги запечати комплетите за вкрстени бод, религиозен Исус обоен, комплети за вкрстени бод за возрасни, лесни преброени комплети за вкрстени бод за почетници, 15,74 ??

Knnnpy ги запечати комплетите за вкрстени бод, религиозен Исус обоен, комплети за вкрстени бод за возрасни, лесни преброени комплети

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

【Комплетот за вкрстено бод】 Комплет за вкрстено бод е антички вез со долга историја, со текот на времето, постепено стана идеален избор за loversубителите на занаетчиството, продаден од jnnpy, ви обезбедува повеќе комплет за стартување на вкрстени бод 【Комплет за вкрстени стихови】 Добивате сè што ви треба за да создадете прекрасно уметничко дело за вкрстено бод, вклучете : 15,74 ”x 19,68” ткаенина, игла, нишка, ножици, трки, парчиња модели, навој, отстранувач на конец и верзија на англиски туторијал, англиски туторијал, англиски туторијал, англиски туторијал, англиски туторијал, англиски туторијал, англиски туторијал, англиски туторијал, англиски туторијал, верзија на англиски туторијал. Значи, не треба да купувате ништо одделно, ајде да ги следиме упатствата за да започнете!. 【Како да започнете со вез? платно, 11 дупки значат дека има само 11 шевови по инч, така што ова е побрзо за бод од 14 -те брои (14 дупки на инч). 【Лесно или тешко? Каде да го навојте памукот, направете ја работата за вкрстено боење многу лесна и забавна, ова беше исклучително наградувачки проект и се покажа дека е совршен подарок. 【Памучни навои】 Добро снабдување со навои, еколошка памучна нишка мека без затегнување или кршење кога се користат и тие лежат совршено, боите се богати живописни и задоволувачки на бод, нетоксични, бои што се перат и се безбедни за луѓето и миленичињата, дополнителен Addе се додаде 30% памучна нишка, ако е недоволна, ве молиме контактирајте го тимот за сервис JNNPY, ние ќе ја повториме за вас што е можно поскоро, да имате добар ден ~.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата