• Со попуст
  • Неодамнешно
Комплет за тепих со капчиња LCYZ DIY, комплет за тепих со кука со капчиња со крзнени украси за дома, одлични подароци за семејство, пријатели и деца, многу стилови се дос

Комплет за тепих со капчиња LCYZ DIY, комплет за тепих со кука со капчиња со крзнени украси за дома, одлични подароци за семејство, пријатели

 
DEN 1329.60

Количината на стоката
Това е достапна

1 Материјал : 50% полиестерско влакно и 50% памучно платно. Лесен за употреба : Нашиот комплет доаѓа со едноставни илустрации, а платното во боја може да му помогне на вашиот DIY да работи поудобно за почетниците. Подарок : Тоа е добар подарок за вашето семејство и пријатели. Може да биде подароци за деца, родители, пријатели и парови за повеќето празници или фестивали. Цел : Може да се користи како doormat или да се постави на подот, wallидот, троседот, креветот и прозорецот како домашна декорација. Белешка : Везниците за тепих е недовршен сет за вез и треба да се заврши сами. Комплет за куки за заклучување за тепих, лесен за ракување. Можете да ги следите упатствата за боја прикажани на сликата. Тоа е многу погодно за возрасни и деца кои сакаат занаети. Може да ја искористи креативноста и концентрацијата на децата. Идеи за подароци за родендени, празници, годишнини, свадби, Денот на мајката, Денот на благодарноста, Божиќ, итн. Тоа е добар избор за декорација на домови. Може да се постави дома како тепих во областа, кучиња тепих, перница, перница или на прозорци, софи и седишта.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата