• Со попуст
  • Неодамнешно
Зелени Никулци® Sprout Ware® Практични Спорки, 9mo+, Растителна Пластика, Безбедна Машина За Миење Садови, Ergономска, Тестирана За Хормони-Лесен Мудрец

Зелени Никулци® Sprout Ware® Практични Спорки, 9mo+, Растителна Пластика, Безбедна Машина За Миење Садови, Ergономска, Тестирана За Хормони-Лесен

 
DEN 127.84

Количината на стоката
Това е достапна

ЗАКРИВЕНИТЕ, ERGОНОМСКИ РАЧКИ МУ ПОМАГААТ НА БЕБЕТО ДА ЈА ИСТРАЖИ РАЧНОСТА-Нуди поддршка и удобност додека открива предност на рацете ПОТТИКНУВА РАЗВОЈ на ФИНИ МОТОРНИ ВЕШТИНИ—како што расте вашето малечко, овој комплет од искра им помага на бебињата и малите деца да ја усовршат својата умешност и да ја зајакнат координацијата рака-око. БЕЗБЕДНО ГО ПОДДРЖУВА ПАТУВАЊЕТО ЗА САМОХРАНЕЊЕ НА БЕБЕТО-Нашиот комплет со искра вклучува две комбинирани лажици и заоблени вилушки за малите безбедно да вежбаат храна за собирање и пирсинг. ПОБЕЗБЕДНИТЕ МАТЕРИЈАЛИ ПОМАГААТ ДА СЕ ИЗБЕГНАТ ШТЕТНИТЕ ХЕМИКАЛИИ - нашата иновативна фабрика за Опрема за Никнување-пластиката е нетоксичен, лесен, издржлив и рециклирачки материјал направен без пвц и хормонски нарушувачи како БПА за здравјето и безбедноста на бебето. Побезбедните материјали го намалуваат ризикот од хемиско истекување—со нашите спорки за храна за бебиња, храната допира само растителна опрема за Никнување-пластика. ДИЗАЈНИРАН СО ЉУБОВ КОН БЕБИЊАТА 9 МЕСЕЦИ И НАГОРЕ-Користете ги овие бебешки спорки за да ја истражите рачноста на возраст од 9 месеци и повеќе.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата