• Со попуст
  • Неодамнешно
WFJDC златен хром метален wallиден кука пешкир јакна палто кука додатоци за бања

WFJDC златен хром метален wallиден кука пешкир јакна палто кука додатоци за бања

 
DEN 1657.92

Количината на стоката
Това е достапна

1 Висока цврстина, добра отпорност на корозија, совршено избегнувајте 'рѓа и деформација. Направено од легура на цинк, цврста и издржлива. Раката за палто може да заштеди простор многу добро. Многу убави куки за украсување на вашата спална соба. Куките се користат широко во бањи, спални соби, простории за перење, садови, итн. Направено од легура на цинк, цврста и издржлива. Раката за палто може да заштеди простор многу добро. Многу убави куки за украсување на вашата спална соба. Куките се користат во бањи, спални соби, простории за перење, садови, итн. Висока цврстина, добра отпорност на корозија, совршено избегнувајте 'рѓа и деформација. Изработено од легура на цинк, цврста и издржлива. Решетката за палто може да заштеди простор многу добро. Многу убави куки за украсување на вашата спална соба. Куките се користат широко користени во бањи, спални соби, простории за перење, садови, итн. Поради различни дисплеи и ефекти на осветлување, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од бојата прикажана на сликата. Поради рачно мерење, оставете девијација за мерење од 1-3 см.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата