• Со попуст
  • Неодамнешно
Х-гасови за одводнување на сугери за отпадоци за затнување на канализациони мијалник, чистач за водоводни цевки 1/4-инчи од 32 метри пролетен челичен кабел сина (мозо?

Х-гасови за одводнување на сугери за отпадоци за затнување на канализациони мијалник, чистач за водоводни цевки 1/4-инчи од 32 метри пролетен

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Име на производот : исцедете ги аугерите; Содржина на пакетот : 1 x исцедете ги аугерите Главна боја : сина, сребрен тон; Материјал : PE пластика, пролетен челик. Тежина : 1518g; ОСНОВНА ДИА : 145мм / 5,71 ". Пролетен кабел Должина : 10м / 32,8ft (Londitud del Cable de Resort : 10m / 32. Пролетен кабел Дија. Исцедете ги август затнувачи за отстранување на канализациони мијалник за водовод на цевки 1/4-инчи од 32 метри пролетен челичен кабел завртка за засилување за да се одржи пролетниот кабел во планоргономски зафат и лост за оптимална контрола и рамнотежа на влијанието PE пластичен тапан и пролетен челичен кабел за домаќинство или дури и професионален водоводџија.Кој запушени мијалници, кади и други одводни описи во шпански двојни аугери Zueco отстранетиот дел De Sagüe de la alcantarilla plomería limpiador de tuberías 1/4-pulgada por 32 Pies кабел де ацеро азулномбре деле Производ : Drist Aumbers; Contenido del Paquete : 1 x Drience Augerscolor Директор : Azul, Tono Playeado; Материјал : Plástico PE, Acero Para Muellespeso : 1518g; Base Dia .


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата