• Со попуст
  • Неодамнешно
vvfelixl бебешки мијалници памук симпатично бебе корги бебе, бебе муслински мијалник, кутре меко бебе за лице за новороденчиња за новороденчиња, марамчиња за бебиња, 11,

vvfelixl бебешки мијалници памук симпатично бебе корги бебе, бебе муслински мијалник, кутре меко бебе за лице за новороденчиња за новороденчиња,

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Мекост : Бебето за крпа на VVFELIXL е изработена од чист памук, мек и густ, што го прави одличен комплет за бања за мали деца Апсорпција : Како абсорбенти за миење садови, направени со 100% органски памук за дишење, една од најпознатите апсорбирачки влакна на располагање. Разноврсна употреба миење со топла вода помала од 40 ℃; Не користете белило и други детергенти; Не е погодно за впивање долго време; Може да се пегла, а не да се исчисти.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата