• Со попуст
  • Неодамнешно
Мираж Миленичиња Производи 10-Инчен Дедо Мраз Бебе Кристал Печати Кошула За Домашни Миленици, Мали, Смарагд Зелена

Мираж Миленичиња Производи 10-Инчен Дедо Мраз Бебе Кристал Печати Кошула За Домашни Миленици, Мали, Смарагд Зелена

 
DEN 1091.20

Количината на стоката
Това е достапна

Дизајниран за крајна удобност Направено да се лизне преку главата на кучињата. 50/50 поли памучна мешавина, машинско перење внатре кон надвор. Димензии на пакетот : 1.986 W (сантиметри). Поли/памучна кошула без ракави за секојдневно носење, двојно зашиена на сите вистински места за удобност и издржливост!.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата