• Со попуст
  • Неодамнешно
ХХЛ Списание Зима 2019 Тревис Скот Корица

ХХЛ Списание Зима 2019 Тревис Скот Корица

 
DEN 367.20

Количината на стоката
Това е достапна

Зимскиот 2019 издание НА СПИСАНИЕТО ХХЛ содржи специјална корица и ексклузивна статија Со Тревис Скот Рап ѕвездата пишува своја приказна за списанието и допира неколку теми вклучувајќи ја и неговата неодамна објавена компилација На етикети џек Бојс, животот како славна личност, да се биде татко, денешниот хип-хоп, неговата музика и многу повеќе.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата