• Со попуст
  • Неодамнешно
Мировен Знак Цвет Срце Отворено Пикник Ќебе Пренослив Плажа Мат Голем Водоотпорен За Кампување Пешачење Партија 79x57

Мировен Знак Цвет Срце Отворено Пикник Ќебе Пренослив Плажа Мат Голем Водоотпорен За Кампување Пешачење Партија 79x57

 
DEN 463.84

Количината на стоката
Това е достапна

Водоотпорна Оксфордска ткаенина обложена Со Сребро Ова ќебе е отпорно на вода и песок. Во исто време, ние сме опремени со четири пластични клинци, така што не треба да се грижите дали ќе се издува подлогата за пикник. Можете да го користите како ќебе за кампување на плажа, ќебе за кампување или подлога за играње, совршена за градини, паркови, плажи, спортски настани, фудбалски игри, концерти и пешачење. Многу е пренослив кога е преклопен, погледнете на слика 2, по неколку секунди, ставете го ова ќебе во торбата за складирање и ќе стане лесна и лесна за носење мала торба. Ќебето е големо, надворешното ќебе има три големини околу 59 инчи * 57 инчи, 67 инчи * 57 инчи и 79 инчи * 57 инчи, погодно за целото семејство. Кога е преклопено, ова ќебе за пикник се намалува на само 9,4" * 6,3", што го прави идеално да се земе заедно за патување и кампување. Лесно за чистење.Избришете ја водоотпорната подлога со крпа и истресете го секој површински капак, песок, трева или нечистотија или измијте ги рацете кога ќе завршите со кампување.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата