• Со попуст
  • Неодамнешно
Флорида Држава Семиноли - 3 Голф Топката Подарок Пакет Со Хет Трик Дивот Алатка

Флорида Држава Семиноли - 3 Голф Топката Подарок Пакет Со Хет Трик Дивот Алатка

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Официјално Лиценциран 3-топ топки за голф со врвен квалитет имаат точност на долг дострел. Целосно обоено училишно лого на предната страна на секоја топка. Хет трик дивот алатка прави поправка топката вдлабнатини лесно. Стандардниот топчест маркер од 24,5 мм е заменлив со повеќето магнетни држачи. Покажете го вашиот дух на Колеџ Со Врски вокер 3-пакет голф топка и хет трик дивот алатка подарок пакет! овој сет содржи три топчиња за голф со врвен квалитет кои се брендирани со вашиот омилен колеџ тим. Овие топки изгледаат одлично, но имаат уште подобри перформанси, нудејќи ви растојание и точност што ви се потребни. Овој сет исто така има алатка за дивотирање со хет-Трик 6-во-1, која е одлична за фиксирање на вдлабнатини на топката на зелената боја, додека отворачот за шишиња овозможува лесен пристап до вашиот омилен пијалок. Секоја алатка за поделба на хет трик доаѓа со отстранлив маркер за топка, кој исто така е заменлив со повеќето држачи за магнетни топки. Овој сет е одличен за покажување на вашата гордост во вашиот омилен тим, а исто така ви овозможува да останете конкурентни на секој терен за голф.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата