• Со попуст
  • Неодамнешно
Бронел сива фино точка дигитална активна стилот на стилот компатибилен со Huawei Mediapad M2 10.0

Бронел сива фино точка дигитална активна стилот на стилот компатибилен со Huawei Mediapad M2 10.0

 
DEN 563.20

Количината на стоката
Това е достапна

Дизајниран да работи и со i OS и Android таблет компјутер и паметни телефони Електронски активен стилус изграден со 2,3 мм NIB за да испорача точно искуство за пишување и скицирање на таблети и паметни телефони. Прилагодливата NIB овозможува варизирана длабочина на сензорот, што доведува до поточна длабочина на полето. Не е потребен Bluetooth, само поврзете ја вклучената батерија и стилот е тогаш подготвен за употреба. Вклучува една батерија ААА. Дизајниран да работи и со i OS и Android таблет компјутер и паметни телефони. Електронски активен стилус изграден со 2,3 мм NIB за да испорача точно искуство за пишување и скицирање на таблети и паметни телефони. Прилагодливата NIB овозможува варизирана длабочина на сензорот, што доведува до поточна длабочина на полето. Не е потребен Bluetooth, само поврзете ја вклучената батерија и стилот е тогаш подготвен за употреба. Вклучува една батерија ААА. Официјална активен стилус на Бронел.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата