• Со попуст
  • Неодамнешно
Bitty Boomers Netflix: Stranger Things - Lucas - Mini Bluetooth звучник

Bitty Boomers Netflix: Stranger Things - Lucas - Mini Bluetooth звучник

 
DEN 245.60

Количината на стоката
Това е достапна

Ултра -портливан 2 "висок звучник 0 Технологија безжично се поврзува со сите уреди со овозможено Bluetooth. Заедно и уживајте во вистинско безжично стерео искуство. Вклучен каиш за да помогне во обезбедување на секој ранец или торба. За повеќе потопен звук, можете да спарите два звучни звучници на бумери заедно! Батеријата трае до 4 часа, во зависност од нивото на јачината Дури и двојки како далечинско селфи. Само отворете ја апликацијата за камера на вашиот телефон додека е поврзана со вашиот Bitty Boomer. Кратко притискајте го копчето за напојување еднаш за да фотографирате. Кабел за полнење (микро-USB) и лента за ленти вклучени. Говорник, микро USB кабел, Lanyard. Говорник, микро USB кабел, Lanyard. Bitty Boomers се местото каде што поп културата, животниот стил и уметноста исполнуваат звук. Преку моќта на музиката сакаме на сите да им се даде шанса да се изразат и да бидат сослушани. Можете да синхронизирате 2 заедно за стерео режим или да користите како далечински управувач за вашиот телефон. Поврзете го секој уред со овозможен Bluetooth. 4+ часови музика свири на сингл.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата