• Со попуст
  • Неодамнешно
Сет на магнетна рачна лента, подароци за татко татко, сопруг, дедо, гаџети за мажи

Сет на магнетна рачна лента, подароци за татко татко, сопруг, дедо, гаџети за мажи

 
DEN 143.84

Количината на стоката
Това е достапна

Големина на магнетна лента : 15,5in * 3 Магнетната лента за рака е вграден со 15 супер силни магнети. Рачката на зглобот е убаво зашиена, а дизајнот на мека решетка на задниот дел му овозможува на воздухот да циркулира слободно. Надградената верзија на ременот на магнетната алатка има два уникатни џебови, кои можат да се користат за складирање на повеќе не-магнетни гаџети. Подароци за ден на татковци : Комплетот вклучува 1 магнетна лента, 1 мултифункционално пенкало и 1 кутија во боја. Магнетната лента за рака е вграден со 15 супер силни магнети и додадени 2 џебови. Може да се носи на зглобот и раката и исто така можете да го поправите на ременот, само ќе треба да ја прилагодите големината за да ви одговараат. Многу погодно за фиксирање на мали метални предмети, нокти, вежби, сврзувачки елементи, клучеви, завртки, мијалници, завртки, иглички, итн. Ниво, шрафцигер со 4 сечила, шрафцигер со 5 крста, стилус на екранот со 6 допири. Совршен подарок на Денот на таткото, Божиќ, Денот на благодарноста, Денот на вineубените, роденденот, итн. Тоа ќе биде уникатна алатка за складирање за мажи! Подароци за ден на татковци : Комплетот вклучува 1 магнетна лента, 1 мултифункционално пенкало и 1 кутија во боја.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата