• Со попуст
  • Неодамнешно
АЛСМД Универзален ладил за ладење лаптоп лаптоп игра ладилник систем топлина мијалник t мобилен телефон радијатор полупроводник ладилник

АЛСМД Универзален ладил за ладење лаптоп лаптоп игра ладилник систем топлина мијалник t мобилен телефон радијатор полупроводник ладилник

 
DEN 601.60

Количината на стоката
Това е достапна

Мобилниот телефон се среќава со лето Дисипација на топлина на мобилниот телефон, задниот клип, брзо ладење / прикажување на температурата. Шарена нем / универзална за опрема со повеќе големина. Ефект на ламба за шарено дишење. Зголемете ја атмосферата на играта и трчајте со голема брзина со низок шум. Спецификации : Мобилниот телефон ја исполнува летната мобилна телефонска дисипација на топлината, задниот клип, брзото ладење / температурно прикажување Колорен нем / Универзален за опрема со повеќе големина опрема Колорфна ламба за дишење Ефектирање на атмосферата на играта и работи со голема брзина со ниска големина на Noise Product : Size Package Вклучен : 1 * Radiator1 * Chalting Cableattention : Ве молиме, оставете грешка од 0,5-1 инчи поради рачно мерење. Бидејќи различни компјутери различно прикажуваат бои, бојата на вистинската ставка може да варира малку од горенаведените слики, благодарам за разбирањето.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата