• Со попуст
  • Неодамнешно
2023 Нов дизајн модел на човечки скелети, модел на череп, срцеви модели Најдобри модел на анатомија пакет сет од 3 практични алатки за студирање на 3D модел за студент п

2023 Нов дизајн модел на човечки скелети, модел на череп, срцеви модели Најдобри модел на анатомија пакет сет од 3 практични алатки за студирање

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

? Преносни висококвалитетни прифатливи модели : Скелетот на моделот е висок околу 17,7 инчи, торзото е високо 11 инчи, а срцето е висок околу 8 инчи, вклучувајќи ја и основата Овие преносни модели се дизајнирани и направени со најголеми анатомски детали. Тие се забавен начин за учење. Детална илустрација и упатства од експерти вклучени- Нашиот комплет за човечка анатомија вклучува брошура за анатомија на човечко тело и систем, табела за скелет и прирачник за човечки срцев модел. Содржи детални илустрации и информации за виталните органи и коски. ? 【Услуга за клиенти】 : 100% наплата или превземање за секој неисправен модел на човечко торзо што го добивате. Топли совети : Некои парчиња органи се мали, затоа држете се подалеку од деца кои сè уште ги ставаат работите во уста!. ? заинтересирани за анатомија, медицинска сестра, физиологија.и дури и за професионална употреба за да се илустрира анатомијата кај пациентите во клиниките. Модел на човечки скелети, модели на срце, модел на череп. Модел на човечки скелети, модели на срце, модел на череп. ? Преносни висококвалитетни прифатливи модели : Скелетот на моделот е висок околу 17,7 инчи, торзото е високо 11 инчи, а срцето е висок околу 8 инчи, вклучувајќи ја и основата.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата