• Со попуст
  • Неодамнешно
MGTGBAO 1-1/7 ”Бит со зелен дијамантски прсти, парчиња за мелење на прсти со дијаманти од 30мм за зголемување и обликување или заоблени постојни дупки во порцелански тврд

MGTGBAO 1-1/7 ”Бит со зелен дијамантски прсти, парчиња за мелење на прсти со дијаманти од 30мм за зголемување и обликување или заоблени постојни

 
DEN 313.44

Количината на стоката
Това е достапна

Dimentionsimond Finger Bit Dimension : Дијаметар 1-1/7 ”(30мм), должина од 50мм, врски 5/8" -11 конец, вкупна должина : 70мм, ренде #50/60 подолг работен век (генерално 3-5 пати), повеќе тешки и отпорни на абење од електропланирани, обезбедуваат многу висока ефикасност, намалуваат побрзи, издржливи и цврсти. Порцеланска плочка, керамика, плочка за бања, мермер и countertop со леснотија, неопходно за сместување на цевки или електрични жици. Различни јадро битови. Висока цврстина и јачина. Оваа вакуумска ласкава дијамантски битови за мелење на прсти се изработени од премиум дијамант и траен метал. или направете дупки и да бидат дизајнирани да ги обликуваат и зголемуваат постојните дупки.machine : секоја стандардна мелница и може да се користи со или без вода. MGTGBAO Diamond Finger Bit 1-1/7 ”(30мм) Вакуум за мелење на дијаманти за мелење на дијаманти, зголемувајќи и обликувајќи ги постојните дупки за порцеланот од плочки, тврд керамички мермер гранит countertop. Findе откриете дека е многу корисно кога сте :  Оплакајте ги старите чешми на стандардната, затоа што тие бараат поголема дупка. - Tивотен wallид за водовод за бања и кујна. Cruct Купејќи кругови во плочки за да ги собере цевките затоа што е супер лесен за употреба и прави одлична работа при проширување, обликување, кастрење дупки во тврди материјали.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата