• Со попуст
  • Неодамнешно
Binkegg Play [Edelweiss] Brown Wooden Hollow Out Music Box Music Box со музичко движење Sankyo

Binkegg Play [Edelweiss] Brown Wooden Hollow Out Music Box Music Box со музичко движење Sankyo

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Браун боја дрвена шуплива музичка кутија со мала кутија за накит за вас Со 18 белешки Златно музичко движење Санкио, второ познат бренд во светот. Секоја музичка кутија игра само една мелодија. Играјте околу 15 до 20 секунди од делот на мелодијата. Willе работи околу 2 до 3 минути по наборот на 4 рунди низ клучот. Има акрилен капак за заштита на движењето. Willе се испорача со црвена кутија за подароци, што го олеснува да се биде подарок. Посетете ја мојата продавница за повеќе мелодии и музички кутии. Браун боја дрвена шуплива музичка кутија со мала кутија за накит за вас. Со 18 белешки Златно музичко движење Санкио, второ познат бренд во светот. Секоја музичка кутија игра само една мелодија. Играјте околу 15 до 20 секунди од делот на мелодијата. Willе работи околу 2 до 3 минути по наборот на 4 рунди низ клучот. Има акрилен капак за заштита на движењето. Willе се испорача со црвена кутија за подароци, што го олеснува да се биде подарок. Посетете ја мојата продавница за повеќе мелодии и музички кутии. Оваа музичка кутија има шупливо капаче и е изработена од бука дрво. За вас има мала кутија за накит кога ќе го отворите капакот. Тоа е со музичко движење со ветер од 18 белешки, движењето го прави Санкио од Јапонија со позлатена боја, втор познат снабдувач на музичко движење во светот.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата