• Со попуст
  • Неодамнешно
ГРОМЕТ, СБР, 1, 3/16 ИД, 5/16 Д, ПК100

ГРОМЕТ, СБР, 1, 3/16 ИД, 5/16 Д, ПК100

 
DEN 292.32

Количината на стоката
Това е достапна

✅ Grommet, SBR, 1, 3/16 ID, 5/16 D, PK100 ✅ Внатре во дија. ✅ Дебелина на панелот (г) : 3/32 in. ✅ Надвор од дија. ✅ Панел дупка Дија. 3mpn8 гума Громет, стил 1, внатре во дија. (А) 3/16 во, надвор од Диа. (Б) 1/2 во, целокупна дебелина (C) 9/32 во, дебелина на панелот (D) 3/32 in, Dia Dia Dia. (Е) 5/16 во, надвор од Дија. (Ѓ) -, гумен материјал SBR, MS 35489 Број -, број 931 -, црна гумена боја, мин. (Ѓ) -40 степени F, макс. (F) 225 степени F, Durometer 60 A, издолжување 250 проценти, јачина на затегнување (PSI) 870 PSI, стандарди ASTM D2000 2 AA606, општа намена, количина на пакет 100.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата