• Со попуст
  • Неодамнешно
Маска за спиење на Santa Pug Sleep Mask лесна маска маска за очи со прилагодлива лента за мажи жени

Маска за спиење на Santa Pug Sleep Mask лесна маска маска за очи со прилагодлива лента за мажи жени

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

полиестер Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од полиестер, мека и удобна. Дизајн : Стилски и едноставен дизајн, еластичен дизајн на ленти, така што маската за очи нема да се движи или падне кога ќе спиете. Лесно за носење : Мала големина и мала тежина ги прават овие маски за очи полесно да ги носат и чуваат. Маската за очи ќе ви обезбеди добра околина за спиење. Повод : Маската за очи е погодна за разни прилики во секојдневниот живот, домот, канцеларијата, патувањето, забавата, деловното патување и другите прилики, практични и убави. Совршен подарок : Персонализиран дизајн маска за очи е многу погодна како подарок за вашето семејство, пријатели на Нова Година, Денот на благодарноста, Божиќ, импресивен подарок. Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од полиестер, мека и удобна. Дизајн : Стилски и едноставен дизајн, еластичен дизајн на ленти, така што маската за очи нема да се движи или падне кога ќе спиете. Лесно за носење : Мала големина и мала тежина ги прават овие маски за очи полесно да ги носат и чуваат. Маската за очи ќе ви обезбеди добра околина за спиење.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата