• Со попуст
  • Неодамнешно
10 парчиња од не'рѓосувачки челик Мини за цевки за цевки за цевки за цевки од 6мм-20мм изборна големина

10 парчиња од не'рѓосувачки челик Мини за цевки за цевки за цевки за цевки од 6мм-20мм изборна големина

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Услуга на клиентите : Водени од културата на „клиент и квалитет во центарот“, ние неуморно ги следиме овие цели нудејќи сеопфатни производи, конкурентна цена и ефикасна услуга Без разлика дали сте препродавач кој купува на големо или индивидуален купувач за една ставка, ние работиме напорно за да ви го добиеме по најниска цена. Одговара за тенко wallидно црево во мали димензии, како што се црево за воздух, цевка за вода, црево за гориво, силиконско црево, итн. Овие прстиња на цревата се направени од висококвалитетен 304 не'рѓосувачки челик, искривен и долг животен век. Слот за шрафцигер или хексадецимален клуч. Постојат 8 видови на стеги на црево во различни прилагодливи дијаметри што можете да ги изберете. Површините се добро полирани, а рабовите се исто така мазни, така што тие нема да ги изгребат или да им наштетат на цревата. Услуга на клиентите : Водени од културата на „клиент и квалитет во центарот“, ние неуморно ги следиме овие цели нудејќи сеопфатни производи, конкурентна цена и ефикасна услуга. Без разлика дали сте препродавач кој купува на големо или индивидуален купувач за една ставка, ние работиме напорно за да ви го добиеме по најниска цена. Одговара за тенко wallидно црево во мали димензии, како што се црево за воздух, цевка за вода, црево за гориво, силиконско црево, итн. Овие прстиња на цревата се направени од висококвалитетен 304 не'рѓосувачки челик, искривен и долг животен век.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата