• Со попуст
  • Неодамнешно
200 брои филтер за кафе, v60 филтри за филтрирање на кафе, филтри за еднократна употреба, истурете го филтерот за кафе

200 брои филтер за кафе, v60 филтри за филтрирање на кафе, филтри за еднократна употреба, истурете го филтерот за кафе

 
DEN 175.84

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : хартија Капацитет : 2-4 чаши. Пакет вклучуваат : Филтри за хартија за замена x 200. Големина : V02 (6,3 × 4,8 × 4,5 инчи) (ве молиме проверете дали оваа големина е она што го сакате). Забелешка : Потопете го филтерот за кафе со топла вода пред да се истура во земјата кафе, што може да го направи филтерот подобро. Секој филтер за кафе е дизајниран со мали уши што се вклопуваат во раката, што го прави многу погодно за употреба. Тие се неопходни додатоци за оние loversубители на кафе.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата