• Со попуст
  • Неодамнешно
Чистач за дезинфекција на борба-BAC ™ RTU-4-1 гал

Чистач за дезинфекција на борба-BAC ™ RTU-4-1 гал

 
DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

1 минута Ковид Убиј го тврдењето Дезинфекција со широк спектар - убива човечки коронавирус, ТБ, ХБВ, ХАВ, ХЦВ, СТАФ, Салмонела и Псевдомонас. Ги исполнува барањата на стандардот на патоген на крвопролевање на OSHA. Формула базирана на кват за употреба на најразлични тешки, непорни површини на животната средина. Брзо ја намалува маснотијата, чисти, дезинфицира и дезодоризира тврди површини. Чистач за дезинфекција на борба-BAC ™ RTU-4-1 Гал.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата