• Со попуст
  • Неодамнешно
Тим поврзан со 2292 NTC3 2 Брзина спојка црни чевли

Тим поврзан со 2292 NTC3 2 Брзина спојка црни чевли

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Заменете ги чевлите со две брзини на спојката за избрани придружни возила како што е NTC3 Прецизни OEM делови за одлични перформанси. Погледнете го упатството за корисникот на вашето возило за точни списоци со делови. Од тимот на производителот поврзан/Reedy/LRP/XP Digital/Factory Team се производители на висококвалитетни радио контролирани автомобили, мотори, батерии, електроника и додатоци.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата