• Со попуст
  • Неодамнешно
30 парчиња шарени силиконски врски со сите намени, кабелски ленти, вратоврска за леб, врски со змија од домаќинството, врски за пресврт, држач за еднократно гумени ле

30 парчиња шарени силиконски врски со сите намени, кабелски ленти, вратоврска за леб, врски со змија од домаќинството, врски

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

[Издржливи и висококвалитетни] : Нашите врски со силиконски пресврт се изработени од траен силикон, кој е флексибилен, затегнувачки и цврсто доволно за да се поврзе многу видови на предмети, нема да се скрши лесно и може да се примени долго време, за да се постигне рециклирачки [Практичен дизајн] : Лесно се справува, можете да ги извртувате или завиткате според вашите потреби. Се отвора и се затвора лесно и брзо, за да можете да ги додадете или отстраните лентите за кабел. [Различни функции] : Овој врски за пресврт е мултифункционален на многу начин. Може да се користи за управување со кабли, прицврстување на нештата, обесени облека или торби и поддршка на стебла на растенија или цвеќиња. Ова е многу добар животен асистент. [Соодветни сцени] : Овие врски можат да ги користат за да ја запечатат торбата за закуска, да ги направат вашите биро, фиоки, кутии за алатки повеќе уредни, управувајте со вашиот кабел за слушалки, кабел за податоци и други предмети и да го направите вашиот живот и работа поорганизиран и поефикасен. [Избрани бои] : 30 парчиња мешани врски со кабел во боја, може да го издржат температурниот опсег од -40? до +230?, што нема да биде оштетено или уништено со проширена изложеност на сонце. Запознајте ја вашата дневна употреба. [Издржливи и висококвалитетни] : Нашите врски со силиконски пресврт се изработени од траен силикон, кој е флексибилен, затегнувачки и цврсто доволно за да се поврзе многу видови на предмети, нема да се скрши лесно и може да се примени долго време, за да се постигне рециклирачки . [Практичен дизајн] : Лесно се справува, можете да ги извртувате или завиткате според вашите потреби. Се отвора и се затвора лесно и брзо, за да можете да ги додадете или отстраните лентите за кабел. [Различни функции] : Овој врски за пресврт е мултифункционален на многу начин. Може да се користи за управување со кабли, прицврстување на нештата, обесени облека или торби и поддршка на стебла на растенија или цвеќиња. Ова е многу добар животен асистент. [Соодветни сцени] : Овие врски можат да ги користат за да ја запечатат торбата за закуска, да ги направат вашите биро, фиоки, кутии за алатки повеќе уредни, управувајте со вашиот кабел за слушалки, кабел за податоци и други предмети и да го направите вашиот живот и работа поорганизиран и поефикасен.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата