• Со попуст
  • Неодамнешно
Кутии со upkoch 6pcs, мултифункционални кутии за складирање, држач за мобилни телефони, кутија за складирање на рутер

Кутии со upkoch 6pcs, мултифункционални кутии за складирање, држач за мобилни телефони, кутија за складирање на рутер

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Монтирање на држачот на wallидни телефони-дизајн на wallидови и без удирање, без штета на wallидот и нема да заземе премногу простор Pocketеб на приклучокот за полнач за полначи- повеќенаменски дизајн, може да биде да го чувате вашиот мал далечински управувач, жици, приклучоци за напојување, мора да ги има за дома, кујна и спална соба. Самостојно лепило куки-разноврсна и повеќенаменска, може да биде да ги организирате вашите мали далечински управувачи, кабли за полнење, приклучоци или други предмети. Мулти-употреба кутии за складирање wallидови- ја карактеризираат компактната големина, без да заземате премногу простор, помагајќи ви да ги организирате вашите предмети за да заштедите простор. Куки за лепење- полицата за складирање е изработена од материјал, што е и практично за трајна употреба. Монтирање на држачот на wallидни телефони-дизајн на wallидови и без удирање, без штета на wallидот и нема да заземе премногу простор. Pocketеб на приклучокот за полнач за полначи- повеќенаменски дизајн, може да биде да го чувате вашиот мал далечински управувач, жици, приклучоци за напојување, мора да ги има за дома, кујна и спална соба. Самостојно лепило куки-разноврсна и повеќенаменска, може да биде да ги организирате вашите мали далечински управувачи, кабли за полнење, приклучоци или други предмети. Мулти-употреба кутии за складирање wallидови- ја карактеризираат компактната големина, без да заземате премногу простор, помагајќи ви да ги организирате вашите предмети за да заштедите простор. Куки за лепење- полицата за складирање е изработена од материјал, што е и практично за трајна употреба. Пакетот вклучува 6 x Карактеристики на лавиците за складирање - Материјал : кука за држач за самостојно лепило.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата