• Со попуст
  • Неодамнешно
OuterStuff NFL Big Boys Youth Moulds Full Zip шлем маскирана качулка

OuterStuff NFL Big Boys Youth Moulds Full Zip шлем маскирана качулка

 
DEN 399.20

Количината на стоката
Това е достапна

Полиестер, памук, мрежа Затворање на патент. Ткаенина за џемпери : Полиестер 60% памук 40%. Целосниот преден патент, аспираторот може да се затвори за „маскиран“ изглед на шлемот, вметнување мрежи за вентилација. Две предни џебови, графики печатени на екран. Големина на млади момчиња : мали 8, средни 10-12, големи 14-16, X-големи 18-20. Официјално лиценциран од НФЛ. Полиестер, памук, мрежа. Затворање на патент. Ткаенина за џемпери : Полиестер 60% памук 40%. Целосниот преден патент, аспираторот може да се затвори за „маскиран“ изглед на шлемот, вметнување мрежи за вентилација. Две предни џебови, графики печатени на екран. Големина на млади момчиња : мали 8, средни 10-12, големи 14-16, X-големи 18-20. Официјално лиценциран од НФЛ. Кое е тоа маскирано момче? Едно е сигурно : тој е огромен фудбалски обожавател. Оваа момчиња руно худи има целосен фронт со маскирана худи и графичка лого на тим.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата