• Со попуст
  • Неодамнешно
Подароци од Моил за мајка од ќерка син роденденски подароци за мама кревети за трпеза, мајки подароци Божиќ подароци на Денот на вinesубените Денот на мајката за мајк

Подароци од Моил за мајка од ќерка син роденденски подароци за мама кревети за трпеза, мајки подароци Божиќ подароци на Денот на вinesубените

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

【Најдобри подароци за мама】 Предните и задните страни на ламбата за маса за подароци на Мајка се дизајнирани со она што сакате да му го кажете на вашата мајка, што може да ја изрази вашата loveубов и благодарност Многу значајни и сентиментални подароци за мама од ќерка или син. 【Мека светлина】 Светилките во кревет користат LED светла и нијанси на ламби за ткаенини. Топлото жолто светло станува удобно и меко низ сенката на ламбата, што може да ви ги заштити очите. Совршени подароци за мајки кои имаат сè. 【USB напојување】 Светилките во спалната соба содржат USB кабел, кој може да се користи по поврзување со компјутер или приклучок за полнење. Должината на кабелот е 32. Идеите за подароци за ламбата за ноќна ноќ на мама вклучуваат копче што се користи за вклучување или исклучување на малата ламба. 【Убава декорација на домот】 Ноќната светлина го осветлува она што сакате да му го кажете на мајка ти, многу убава и класична. Тоа е одличен декор за простории, за украсување на маса, кревет, биро, спална соба, дневна соба, итн. Симпатична подарок за ламба за мајка може да го направи дома топол и удобен. 【Добри подароци за мама】 Персонализираните ноќни светла се совршени подароци за мајка, мајка, чекори мама, итн. Совршени Божиќни подароци/подигнувачи, подароци за роденден, подароци за празници, подароци за одлични мајки од ќерка, подароци за Денот на вinesубените за мајка. Донесете ја смеата кај неа!. 【Најдобри подароци за мама】 Предните и задните страни на ламбата за маса за подароци на Мајка се дизајнирани со она што сакате да му го кажете на вашата мајка, што може да ја изрази вашата loveубов и благодарност. Многу значајни и сентиментални подароци за мама од ќерка или син. 【Мека светлина】 Светилките во кревет користат LED светла и нијанси на ламби за ткаенини. Топлото жолто светло станува удобно и меко низ сенката на ламбата, што може да ви ги заштити очите. Совршени подароци за мајки кои имаат сè. 【USB напојување】 Светилките во спалната соба содржат USB кабел, кој може да се користи по поврзување со компјутер или приклучок за полнење.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата